Plus Strefa to program oferujący konkretne, wymierne korzyści określone przez Partnerów Programu: rabaty i inne oferty specjalne dla Uczestników Plus Strefy. Część ofert obowiązuje przez cały okres obecności Partnera w Plus Strefie („stałe oferty specjalne"), inne są dostępne tylko w wyznaczonym czasie („czasowe promocje").

Aby skorzystać z oferty Partnera, przed zakupem poinformuj sprzedawcę, że należysz do Programu i przedstaw kartę Uczestnika Plus Strefy lub Kartę Debetową/Kredytową/Charge Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.

 

JAK SKORZYSTAĆ Z PLUS STREFY?
 
KROK 1
 
Wejdź do serwisu Banku www.pbsbank.pl, do zakładki " pdf Oferty Partnerów (10.63 MB) " i sprawdź dostępne oferty.
  • promocje czasowe - wszystkie aktualne promocje, ważne jedynie w określonym czasie
  • stałe oferty specjalne - wszystkie oferty specjalne, ważne w trakcie całej edycji Programu
 
KROK 2
 
Po wybraniu oferty, udajesz się do punktu sprzedaży Partnera (punkty oznaczone są logo Plus Strefy) i przed dokonaniem płatności okazujesz kartę Uczestnika Plus Strefy lub Kartę Debetową/Kredytową/Charge Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, na podstawie której otrzymasz ofertę specjalną lub skorzystasz z czasowej promocji.
 
 
SZCZEGÓŁOWE ZASADY KORZYSTANIA Z OFERT PARTNERÓW PLUS STREFY
 
  1. Uczestnikiem Programu może być każdy Klient Banku, który posiada Kartę Kredytową lub Debetową lub Charge wydaną przez Bank lub Kartę Uczestnika „Plus Strefa".
  2. Uczestnik Programu, za okazaniem Partnerowi Karty lub Karty Uczestnika „Plus Strefa", otrzymuje rabat lub zniżkę ustalaną indywidualnie przez Partnera i prezentowaną w serwisie internetowym Programu. Przy czym płatność za towar lub usługę może być dokonana zarówno gotówkowo jak i bezgotówkowo (dowolną kartą).
  3. Klient zainteresowany zakupem produktu lub usługi, może uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty Partnera w jego placówce lub na jego stronie internetowej, podanych w serwisie internetowym Programu.
  4. Korzystanie z ofert specjalnych oraz rabatów możliwe jest w lokalach handlowych Partnerów po okazaniu przedstawicielowi Partnera Karty. W przypadku, gdy realizacja oferty specjalnej lub rabatu odbywa się za pośrednictwem sieci Internet (strony Internetowej Partnera) weryfikacja Uczestnika Programu następuje na podstawie ustalanego – podczas ustalania warunków oferty lub rabatu - kodu/hasła.
  5. Oferty specjalne lub rabaty Partnera zamieszczone zostaną w serwisie www Programu z określeniem czasu ich obowiązywania, jak również listą placówek handlowych Partnera, w których możliwa jest ich realizacja. W przypadku gdy Partner prowadzi sprzedaż usług lub towarów za pośrednictwem sieci Internet, w serwisie www Programu zamieszcza się nazwę domeny internetowej Partnera.