Plus Strefa to Program Lojalnościowo - Rabatowy, który stworzyliśmy, by podziękować naszym Klientom za to, że są z nami. Jak? Udostępniając im nie tylko zróżnicowaną ofertę produktów bankowych oraz zaangażowaną obsługę, ale i dodatkowe korzyści w postaci rabatów i ofert specjalnych od Banku i jego Partnerów.

INFORMACJA NA TEMAT ZMIAN W PLUS STREFIE OD LIPCA 2016 R.

Po dwóch latach funkcjonowania Plus Strefy w dotychczasowej formie, po zakończeniu II Edycji Program zmienił formułę i od 1 lipca 2016 roku dla wszystkich posiadaczy karty: kredytowej, charge, debetowej lub karty uczestnika „Plus Strefy", wydanej przez Podkarpacki Bank Spółdzielczy dostępne będą wyłącznie korzyści w postaci specjalnych promocji od Partnerów Programu.

Co to oznacza?

 

KORZYŚCI W PROGRAMIE
Wszyscy posiadacze karty kredytowej, charge, debetowej lub karty uczestnika „Plus Strefy", wydanej przez Podkarpacki Bank Spółdzielczy mają możliwość korzystania z ofert stałych i czasowych Partnerów. Stale pracujemy nad zwiększaniem atrakcyjności Programu, sukcesywnie poszerzając bazę Partnerów i dostępnych promocji.

 

PUNKTY ZGROMADZONE DO KOŃCA II EDYCJI PROGRAMU
Punkty przyznawane były do końca II Edycji, czyli premiowane są jeszcze aktywności realizowane w czerwcu – punkty z tego tytułu zostaną naliczone na konto Uczestnika do dnia 25 lipca. Zgromadzone punkty można wykorzystać najpóźniej do 20 sierpnia 2016 r. – po tym terminie niewykorzystane punkty wygasają.

 

SERWIS WWW PROGRAMU
Serwis www Programu z poziomu bankowości elektronicznej dostępny będzie do 20 września. Po tym czasie dostępne oferty Partnerów Plus Strefy prezentowane będą w serwisie internetowym Banku www.pbsbank.pl.
Od dnia 1 lipca 2016 r. obowiązuje nowy zmieniony Regulamin Programu znajdujący się poniżej. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Banku pod numerem 801 372 772.