Specjalna promocja dla użytkowników T-Mobile na kartę! Doładuj telefon przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile kwotą 25 PLN, aktywuj pakiet oraz otrzymaj zestaw do ...

Jeżeli masz telefon w sieci Plus na kartę , wyślij darmowy SMS o treści NERKA na numer 80444, a następnie doładuj konto przez PBSBank24 i PBSbank24 mobile kwotą minimum 50 PLN, a otrzymasz...

Płać szybko i wygodnie kartą Visa i wygraj wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018.

Visa zmienia standardy korzystania z transportu publicznego na całym świecie – koniec z poszukiwaniem gotówki czy papierowego biletu.

Uprzejmie informujemy, że dniem 4 grudnia 2017 roku nastąpi zmiana lokalizacji Oddziału PBS Finanse we Wrocławiu. Oddział mieszczący się obecnie przy ulicy Jerzego Bajana 1 zostanie przeniesiony do nowego budynku przy ul. Strzegomska 208.

Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację  o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

Doładuj telefon w sieci Plus (na kartę lub MIX) kwotą minimum 20 PLN poprzez bankowość elektroniczną PBSbank24...

Specjalna promocja dla użytkowników Lycamobile na kartę. Chcesz skorzystać z oferty? Już teraz doładuj telefon kwotą...

Jeżeli masz konto w sieci Plus doładuj konto przez PBSbank24, a otrzymasz dodatkowo 50% wartości dokonanego zasilenia!


Od 1 stycznia 2018 r. ok. 1,6 mln mikroprzedsiębiorców dołączy do grona podatników VAT, którzy prowadzą elektroniczną ewidencję VAT (czyli rejestr sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłają ją jako JPK_VAT.

Tylko posiadacze kart Visa mają możliwość zakupu oficjalnych pakietów MATCH Hospitality.

Doładuj telefon w sieci T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę (z dowolną taryfą) oraz T-Mobile Mix lub Heyah Mix (z dowolną taryfą) jednorazowo kwotą minimum 20 PLN przez...

Organizatorzy kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo” zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursach na tekst lub rysunek, który atrakcyjnie i ciekawie przedstawi przyszłość płatności bezgotówkowych w Polsce.

Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację  o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

Jeżeli masz telefon w sieci Plus na kartę, wyślij darmowy SMS o treści KAWA na numer 80075, a następnie doładuj konto przez PBSbank24 kwotą...

Obrót bezgotówkowy przynosi wymierne korzyści konsumentom, przedsiębiorcom, administracji publicznej i całej gospodarce. Obsługa rozliczeń bezgotówkowych zajmuje ponad dwukrotnie mniej czasu niż gotówkowych. Aby promować płatności przelewem, telefonem i kartą, 12 września zainaugurowano kampanię społeczną „Warto Bezgotówkowo”, pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów.

18 września 2017 roku startuje kampania reklamowa Grupy Banku Polskiej Spółdzielczości, największego zrzeszenia banków spółdzielczych w Polsce,  do której należy Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Doładuj telefon kwotą 25 PLN przez PBSbank24, połącz się w parę poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 80012 w treści wpisując numer telefonu, z którym chcesz stworzyć parę, a otrzymasz rabat na usługi!


W dniach 14-16 września 2017 odbędzie się XIV Galicja Blues Festival. Sponsorem wydarzenia jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Wystartowała piąta edycja Programu Edukacyjnego Banków Spółdzielczych z Grupy BPS TalentowiSKO.

4 września br. rozpoczęła się kolejna Edycja Programu TalentowiSKO – nowatorskiego przedsięwzięcia edukacyjnego Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. W Programie bierze udział również Podkarpacki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Sanoku.