Podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pracownicy naszego Banku liczyli.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy jak w roku ubiegłym wesprze 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegnie sposób dokonywania płatności za należności podatkowe z tytułu PIT, CIT, VAT. Wynika to z ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (w tym ordynacji podatkowej).

Już jedno doładowanie przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile kwotą 30 zł wystarczy by grać o mega paczki nagród. W zestawach MacBook, iPhony różnych generacji, Samsungi Galaxy, iPady oraz doładowania.

Zawsze pod drodze z Visa

Podczas II Kongresu Najlepszych Agentów Generali Podkarpacki Bank Spółdzielczy otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepszy debiut sprzedażowy w 2019 roku w Concordii Ubezpieczenia”.

Nasze finanse stają się coraz bardziej cyfrowe – przelewy robimy przez internet, za zakupy płacimy kartą lub telefonem. Kampania Warto Bezgotówkowo zachęca do aktywnego korzystania z płatności bezgotówkowych. Dla konsumentów i dla przedsiębiorców oznaczają one oszczędność czasu, większe bezpieczeństwo i wygodę.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podpisaliśmy umowę współpracy z drużyną KS DevelopRes Rzeszów. Mamy nadzieję, że nadchodzący sezon dostarczy wielu niezapomnianych emocji, czego życzymy wszystkim kibicom żeńskiej siatkówki!

W Orange na kartę dzięki usłudze masz nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowane SMS-y, a do tego gigantyczny pakiet danych. Włącz, doładuj i swobodnie korzystaj z telefonu.

1 sierpnia 2019 r. w ofercie Podkarpackiego Banku Spółdzielczego pojawiła się nowa promocja, dzięki której można zyskać nawet 200 zł!

Wyślij SMS, poczekaj na kod promocyjny i doładuj swój telefon za min. 20 złzniżka w kwocie 10 zł do Biedronki może być Twoja!

Od dnia 14 września zostanie włączone tzw. silne uwierzytelnianie klienta (SCA ang. Strong Customer Authentication). Zmiany są związane z wdrożeniem dyrektywy PSD2...

Zyskaj nawet 200 zł w promocji !

Płać Visa w telefonie, zegarku lub w innym urządzeniu mobilnym i wygrywaj. Tysiące nagród do zgarnięcia....

Wakacyjna swoboda w Orange na kartę. Wielki konkurs już trwa! Doładuj konto w Orange przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile.

28 czerwca 2019 roku odbyło się Zebranie Przedstawicieli Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku.

Już 25 czerwca 2019 roku rozpoczną się centralne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”

Takie wakacje tylko w Orange na kartę! Od 05/06 do 31/08 podwajamy bonus gigabajtów po każdym doładowaniu przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile.

Podróżuj z Visa i płać do 25% taniej na lotniskach!

Podczas tegorocznej edycji PBSbank został wyróżniony jako sponsor najdłużej współpracujący z Carpathia Festival.