Nasze finanse stają się coraz bardziej cyfrowe – przelewy robimy przez internet, za zakupy płacimy kartą lub telefonem. Kampania Warto Bezgotówkowo zachęca do aktywnego korzystania z płatności bezgotówkowych. Dla konsumentów i dla przedsiębiorców oznaczają one oszczędność czasu, większe bezpieczeństwo i wygodę.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podpisaliśmy umowę współpracy z drużyną KS DevelopRes Rzeszów. Mamy nadzieję, że nadchodzący sezon dostarczy wielu niezapomnianych emocji, czego życzymy wszystkim kibicom żeńskiej siatkówki!

W Orange na kartę dzięki usłudze masz nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowane SMS-y, a do tego gigantyczny pakiet danych. Włącz, doładuj i swobodnie korzystaj z telefonu.

1 sierpnia 2019 r. w ofercie Podkarpackiego Banku Spółdzielczego pojawiła się nowa promocja, dzięki której można zyskać nawet 200 zł!

Wyślij SMS, poczekaj na kod promocyjny i doładuj swój telefon za min. 20 złzniżka w kwocie 10 zł do Biedronki może być Twoja!

Od dnia 14 września zostanie włączone tzw. silne uwierzytelnianie klienta (SCA ang. Strong Customer Authentication). Zmiany są związane z wdrożeniem dyrektywy PSD2...

Zyskaj nawet 200 zł w promocji !

Płać Visa w telefonie, zegarku lub w innym urządzeniu mobilnym i wygrywaj. Tysiące nagród do zgarnięcia....

Wakacyjna swoboda w Orange na kartę. Wielki konkurs już trwa! Doładuj konto w Orange przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile.

28 czerwca 2019 roku odbyło się Zebranie Przedstawicieli Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku.

Już 25 czerwca 2019 roku rozpoczną się centralne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”

Takie wakacje tylko w Orange na kartę! Od 05/06 do 31/08 podwajamy bonus gigabajtów po każdym doładowaniu przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile.

Podróżuj z Visa i płać do 25% taniej na lotniskach!

Podczas tegorocznej edycji PBSbank został wyróżniony jako sponsor najdłużej współpracujący z Carpathia Festival.

Promocja „100% więcej na Majówkę” do doładowania online od 30 do 99 zł.

Dzięki Visa wygraj wyjazd do Lyonu na finał Mistrzostw Świata Kobiet FIFA i tysiące innych nagród!

Będąc w Orange doładuj telefon i wybierz usługę bez limitu by korzystać z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi SMSy bez limitu i pakietu GB na mobilny dostęp do Internetu.

Specjalna oferta dla Użytkowników sieci Plus! Jeżeli masz telefon w sieci Plus na kartę (na kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix, Mix lub MixPlus) bransoletka firmy YES może być Twoja.

W programie Visa Oferty wszystko jest takie proste i wygodne. Żadnych kart lojalnościowych, kuponów czy kodów. Masz kartę Visa i rejestrujesz ją. Korzystasz z atrakcyjnych ofert partnerów programu i zyskujesz zwrot części pieniędzy.

W dniach 13 i 14 lutego 2019 r. doładuj on-line telefon przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile, a dostaniesz 50% wartości Twojego doładowania ekstra.