Już 25 czerwca 2019 roku rozpoczną się centralne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”

Takie wakacje tylko w Orange na kartę! Od 05/06 do 31/08 podwajamy bonus gigabajtów po każdym doładowaniu przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile.

Podróżuj z Visa i płać do 25% taniej na lotniskach!

Podczas tegorocznej edycji PBSbank został wyróżniony jako sponsor najdłużej współpracujący z Carpathia Festival.

Promocja „100% więcej na Majówkę” do doładowania online od 30 do 99 zł.

Dzięki Visa wygraj wyjazd do Lyonu na finał Mistrzostw Świata Kobiet FIFA i tysiące innych nagród!

Będąc w Orange doładuj telefon i wybierz usługę bez limitu by korzystać z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi SMSy bez limitu i pakietu GB na mobilny dostęp do Internetu.

Specjalna oferta dla Użytkowników sieci Plus! Jeżeli masz telefon w sieci Plus na kartę (na kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix, Mix lub MixPlus) bransoletka firmy YES może być Twoja.

W programie Visa Oferty wszystko jest takie proste i wygodne. Żadnych kart lojalnościowych, kuponów czy kodów. Masz kartę Visa i rejestrujesz ją. Korzystasz z atrakcyjnych ofert partnerów programu i zyskujesz zwrot części pieniędzy.

W dniach 13 i 14 lutego 2019 r. doładuj on-line telefon przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile, a dostaniesz 50% wartości Twojego doładowania ekstra.

25 stycznia 2019 r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala, podczas której zostały wręczone nagrody dla Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Podkarpacia.

W dniu 13.01.2019 r. pracownicy banku aktywnie uczestniczyli w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, licząc pieniądze zebrane przez wolontariuszy Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy jak co roku wesprze Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy bierze udział w akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka".

Doładuj telefon przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile, a dostaniesz 50% wartości Twojego doładowania ekstra.

Już jedno doładowanie kwotą 30 zł przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile wystarczy by walczyć o mega zestawy nagród...

Ubezpiecz swój majątek w Podkarpackim Banku Spółdzielczym.

Doładowując telefon w Orange na kartę przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile, zapewniasz stałe środki na saldzie, dzięki którym będziesz mógł uruchomić nielimitowane rozmowy ze wszystkimi, SMSy bez limitu i pakiet GB na mobilny dostęp do Internetu.

Wyślij SMS, doładuj swój telefon przez PBSbank24 lub PBSbank24 mobile za min. 30 zł i odbierz kod promocyjny – ciesz się pyszną kawą przygotowaną specjalnie dla Ciebie w kawiarni SO!COFFEE...

Miło nam poinformować, że Związek Banków Polskich doceniając zaangażowanie i wkład w działanie na rzecz rozwoju bankowości spółdzielczej uhonorował p.o. Prezesa Zarządu Podkarpackiego Banku Spółdzielczego Panią Monikę Krawczyk Medalem im. Mikołaja Kopernika....