Jeżeli masz telefon w sieci Plus na kartę (Na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix lub Mix), wyślij darmowy SMS o treści SZKOŁA na numer 80019, a następnie doładuj konto przez PBSbank24 lub przez PBSbank24 mobile kwotą minimum 50 PLN, a otrzymasz Kod Promocyjny, na podstawie którego możesz odebrać prezent w postaci plecaka SemiLine model 3285!

Płać kartą Visa za zakupy w Makro i odbierz 50 zł w weekendowej promocji!

Promocja T-Mobile - „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł” Doładuj telefon za pośrednictwem PBSbank24 lub PBSbank24 mobile i skorzystaj z oferty!

Doładuj telefon w Orange na kartę za pośrednictwem PBSbank24 lub PBSbank24 mobile kwotą z przedziału 10 zł - 200 zł, zgłoś hasło konkursowe i wygraj jedną z 586 atrakcyjnych nagród!

Specjalna oferta dla użytkowników ofert na kartę w sieci Plus. Rejestrując numer poprzez bankowość elektroniczną Podkarpackiego Banku Spółdzielczego otrzymujesz...

Jeżeli masz konto w sieci Plus, doładuj konto przez PBSbank24 lub przez PBSbank24 mobile...

Podkarpacki Bank Spółdzielczy informuje, że z dniem 30 czerwca 2017 roku zakończyła się trzecia, ostatnia edycja Programu Lojalnościowo - Rabatowego "Plus Strefa"

Podkarpacki Bank Spółdzielczy otrzymał wyróżnienie w XXVI edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej” organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

W dniu 25 czerwca br. polska bankowość spółdzielcza obchodzi swoje święto - Święto Spółdzielczości Bankowej 2017 r.

Jeżeli jesteś Abonentem taryfy Orange Free na kartę, Zetafon i Minutofon, doładuj telefon...


Znamy wyniki regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO:


Płać łatwiej i wygodniej w sklepach internetowych. Aby dokonać płatności online...

Jeżeli masz konto w sieci Plus, doładuj konto przez PBSbank24 kwotą z przedziału 30zł - 99 zł, a otrzymasz...

Jeżeli jesteś użytkownikiem jednej z taryf na kartę w Orange lub jeżeli jesteś Abonentem Mobilnej Sieci Orange dla ofert Mix, doładuj telefon...


Podkarpacki Bank Spółdzielczy informuje, iż awaria systemu kartowego, uniemożliwiająca dokonywanie płatności kartami, która miała miejsce w dniu dzisiejszym tj. 20 kwietnia 2017 roku, w godzinach od 10.10 do 10.36 została usunięta.


Zapłać kartą Visa w sklepach Żabka lub Freshmarket i skorzystaj z promocji przy następnych zakupach.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 13 kwietnia 2017 roku, PBSbank wprowadził do oferty rachunki oszczędnościowe płatne na każde żądanie w walutach wymienialnych dla osób małoletnich tj. Posiadaczy rachunków, którzy ukończyli trzynasty rok życia.

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych...


Uprzejmie informujemy, że Bank uruchomił dla kart płatniczych (kredytowych, debetowych oraz charge) usługę 3D-Secure.

Doładuj telefon w Orange, a otrzymasz 30%...