Obie karty zastępują gotówkę w portfelu. Obu możemy używać do płacenia za zakupy i do wypłat z bankomatu.

Karta debetowa to łatwy i szybki dostęp do pieniędzy zgromadzonych na koncie bankowym (ROR), która trafia do rąk właściciela konta wraz z jego otwarciem. Dzięki karcie debetowej możemy w wygodny sposób płacić za towary i usługi w punktach handlowych oraz dokonywać wypłat gotówki z bankomatu. Za taką płatność w PBSBank nie jest pobierana żadna opłata.

Wybrane karty dają także możliwość dokonywania transakcji internetowych, dzięki czemu zakupy można zrobić na odległość, nie wychodząc z domu.

Karta kredytowa umożliwia posiadaczowi korzystanie ze środków do wysokości limitu kredytowego określonego i przyznawanego przez bank. Limit na karcie kredytowej jest kredytem odnawialnym: każda spłata zadłużenia zwiększa dostępne środki i pozwala wykonywać dalsze transakcje. Przy korzystaniu z karty kredytowej trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem, jakim jest oprocentowanie kredytu na karcie. Jest niezastąpiona podczas wyjazdów urlopowych, zapewnia całodobowy dostęp do środków, nie trzeba zabierać ze sobą dużej ilości gotówki i martwić się o jej wymianę na obcą walutę.

Kredyt Ratio -  to nowa usługa w karcie kredytowej PBSBank dzięki której możesz rozłożyć swoje zakupy na raty, otrzymując bardzo korzystne warunki kredytowe. Sprawdź!

PBSBank w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz kart dla Klientów Indywidualnych, a także dla Klientów Biznesowych.