Podkarpacki Bank Spółdzielczy otrzymał Medal Europejski w kolejnej XXVII edycji konkursu za Konto Złote stworzone dla Klientów oczekujących wysokiego poziomu usług i kompleksowej obsługi przez...

Codziennie miliony podróżnych na całym świecie używają kart Visa, by wykorzystać do maksimum możliwości każdego wyjazdu. A skoro karty Visa można używać w ponad...

Coroczne Obchody Dnia Samorządu Terytorialnego były okazją do nagrodzenia najlepszych włodarzy Podkarpacia, którzy starają się jak najwięcej robić dla rozwoju i polepszenia życia swojej lokalnej społeczności, poprzez przyznawanie im tytułu najlepszego starosty, wójta, burmistrza lub prezydenta.

26 czerwca 2016 roku banki spółdzielcze z całej Polski będą miały swój dzień – Święto Spółdzielczości Bankowej.

Czerwiec daje dni gorące, a wraz z nimi gorąco też w Plus Strefie – programie wyjątkowych korzyści dla klientów PBS Banku.

Specjalna oferta dla użytkowników ofert na kartę w sieci Orange.

Czerwiec daje dni gorące, a wraz z nimi gorąco też w Plus Strefie – programie wyjątkowych korzyści dla klientów PBS Banku.

W czerwcu zapraszamy do zapoznania i skorzystania z nadal aktualnych ofert czasowych i stałych naszych obecnych Partnerów:

Za oknami już piękna wiosenna pogoda, a w Plus Strefie kolejne nowe oferty specjalne uczestników Programu.

Z przyjemnością informujemy o kolejnych promocjach dla Klientów PBSbanku posiadających kartę Plus Strefy.

Specjalna oferta dla użytkowników ofert na kartę w sieci Orange.

Na zewnątrz coraz cieplej, gorąco także w Plus Strefie.

Informujemy, że w związku z pracami wdrożeniowymi bankowości mobilnej, w najbliższą sobotę (07.05.2016 r.) od godz. 7:00 do godz. 16:00 usługa bankowości elektronicznej PBSbank24 będzie niedostępna.

Zarejestruj swoją kartę Visa w programie Visa Oferty, aby otrzymywać oferty promocyjne dopasowane do Ciebie. Korzystaj z ofert, płacąc kartą Visa i ciesz się zwrotem części pieniędzy wprost na swoją kartę. Visa Oferty.

Szanowni Państwo,

z dumą przypominamy, że od utworzenia Podkarpackiej Strefy Wrażeń minęły prawie cztery lata. Jesteśmy dumni, że w grudniu 2015 roku, fanpage zgromadził ponad 18 500 fanów, którzy tak jak my są zachwyceni Podkarpaciem.